MENU    

Agencja eReklamowa

Od lat kreujemy identyfikację wizualną firm i marek.
Green Drago zadba również o Twój wizerunek.


Nie znają Cię, a mają poznać? Ktoś zszargał Twój wizerunek i musisz to odkręcić? Chcesz prezentować się jako solidny brand? Zostaw to nam. Zadbamy o PR i identyfikację wizualną Twojej marki. Stworzymy dla Ciebie logotyp, zadbamy o kolorystykę, materiały graficzne, w tym wizualizacje 3D i wirtualne spacery po Twoim lokalu.

Branding i re-branding, online i offline
Opracujemy dla Ciebie strategię wizerunkową i metodycznie wdrożymy ją w życie. Zajmujemy się również re-brandingiem. Odświeżymy Twój image i sprawimy, że stanie się on bardziej atrakcyjny. Eksperci Green Drago doskonale wiedzą, jak istotny jest każdy detal w tworzeniu identyfikacji wizualnej marki – zarówno tej online, jak i offline. Wdrażając elementy wizerunkowe, nie zapominamy o żadnym szczególe. Dzięki temu Twoja marka zaprezentuje się spójnie i wyróżni się na tle konkurencji.

Wirtualne wycieczki budują zaufanie klientów
Prezentacja swojego lokalu buduje zaufanie i zaciekawia konsumentów. Prowadzisz biznes w branży hotelarskiej, gastronomicznej, agroturystycznej lub innej, w której dokładne przedstawienie miejsca i lokalu jest wartością dodaną? Nie bój się prezentacji z prawdziwego zdarzenia. Tworzone przez Green Drago wirtualne wycieczki umożliwiają potencjalnemu klientowi lepsze zapoznanie się z tym, co masz mu do zaoferowania. Nowoczesne panoramy sferyczne cieszą się ogromną popularnością, a wedle badań, umożliwiają również znaczącą poprawę współczynnika konwersji. Daj się poznać i zadbaj o wizerunek dzięki wirtualnym spacerom.

Projekty i wizualizacje 3D Green Drago to nowa jakość na rynku
Przykładamy ogromną uwagę do tworzonych przez nas projektów graficznych i wizualizacji 3D. Nasi eksperci wykonają dla Ciebie najwyższej jakości kreacje graficzne do prasy, reklam wielkoformatowych i sieci. Jako jedna z nielicznych e-agencji oferujemy naszym klientom również wizualizacje 3D budynków, wnętrz i produktów. Pomożemy Ci przedstawić obiekty 3D z dbałością o refleksy świetlne i fakturę. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Fotografia artystyczna i filmy promocyjne zapracują na Twój wizerunek
Realizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, uprawiamy fotografię artystyczną i tworzymy filmy promocyjne. Wykonamy dla Ciebie prezentację: firmy, produktów, krajobrazów i osób. Nie masz pomysłu na film promujący Twój biznes? Bez obaw. Opracujemy scenariusz produkcji, przygotujemy materiały i zmontujemy z dbałością o każdy detal. Współpracujący z nami montażyści i fotografowie stworzą dla Ciebie świetne materiały promocyjne w jakości 4K. Możesz również skontaktować się z nami osobiście. Działamy na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Kraków.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!