MENU    

Agencja eReklamowa

Sklepy i portale w standardzie RWD
Dostosuj się do urządzenia gościa, czytelnika i klienta dzięki Responsive Web Design.


Projektujemy, kodujemy i wdrażamy kompletne rozwiązania oparte na najpopularniejszych standardach. Z łatwością i z gracją stworzymy Ci miejsce w sieci. Nasi eksperci mają za sobą wiele realizacji, które pozwoliły zgromadzić nam praktyczną wiedzę i wyszlifować umiejętności. Z chęcią pokażemy Ci nasz warsztat.

Dajemy Ci wiele swobody przy zgłaszaniu swoich pomysłów oraz ich implementacji. Jednocześnie oferujemy kompleksowe usługi i służymy fachowym doradztwem. Podczas całego procesu twórczego wyjaśniamy, pozostajemy w kontakcie i rozwiewamy wątpliwości. Z Green Drago nie zostaniesz na lodzie.

Podczas realizacji Twojego zamówienia wykorzystujemy najlepsze systemy CMS oraz wdrożenia e-commerce sklepów opartych na Magento i PrestaShop. Zbudujemy, wdrożymy zewnętrzne funkcjonalności i połączymy systemy CMS, ERP oraz inne platformy.

Jednocześnie będziemy monitorować, dokonywać audytów i szukać sposobów na poprawę współczynnika konwersji i ruchu w sklepie i na portalu. Green Drago to potężny e-marketingowy sojusznik. Weźmiemy Twoją markę pod skrzydła innowacji i efektywności. Z nami nauczysz się mierzyć wysoko i szybować nad głowami konkurencji.

Możesz również skontaktować się z nami osobiście. Działamy na terenie miast: Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Kraków.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!