MENU    

Agencja eReklamowa

Sieci


Zaprojektujemy, wdrożymy, będziemy serwisować i administrować sieci strukturalne w Twojej firmie. Powierzając Green Drago wszystkie z tych zadań, uzyskujesz kompleksowe działania i spójne rezultaty. Z nami Twoja firmowa sieć będzie zawsze dostępna, szybka i funkcjonalna.

Przyszłościowe sieci strukturalne tylko z Green Drago
Tworząc sieć dla Ciebie, kierujemy się Twoimi indywidualnymi potrzebami i warunkami techniczno-przestrzennymi. Doskonale wiemy, jak ważna jest innowacyjne podejście. Nasze realizacje opieramy na najnowszych światowych trendach. Przy kreacji sieci komputerowych wychodzimy przed szereg utartych i przestarzałych rozwiązań, a implementowane przez nas technologie gwarantują komfort użytkowania, ogromną przepustowość i jakość na długie lata. Eksperci Green Drago doskonale wiedzą, jakiej sieci potrzebuje Twoja firma. Zgłoś się do nas i przedstaw swoje wymagania. Zajmiemy się Twoim software, jak i hardware.

Konfiguracja, bezpieczeństwo i archiwizacja Twoich danych
Skonfigurujemy aktywne urządzenia sieciowe, punkty dostępowe (stacje robocze?) oraz środowiska Windows i Linux. Zabezpieczymy Twoje dane osobowe, serwery, sieci i stacje robocze przed nieautoryzowanym dostępem, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Możemy archiwizować dane na różnorodnych nośnikach oraz konserwować i czyścić osprzęt na poziomie oprogramowania i sprzętowym. Wszystko, czego potrzeba Twojej firmowej sieci, to Green Drago!

Działamy na terenie takich miast, jak: Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Kraków.

Zaczynamy? Daj nam znać!